Hakkımızda

Biz, 30 yıldır üretime katkı yapmaktan gurur duyuyoruz.
1986 yılında başladığımız üretimimizi “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkesini prensip edinerek her geçen gün daha da ileriye taşıyan firmamız, bugünde gerek üretim portföyü gerekse makine parkuru olarak teknolojiyi yakından takip ederek sizlere hizmet vermeye devam ediyor…
Kuruluş ilkemiz; KALİTE ANLAYIŞIMIZI ve MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZİ, şirketimizin kurumsal yapısını modernize etmemizde ve her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermemizde bize yol gösteren vizyon anlayışımız olmuştur.
Çizmiş olduğumuz bu vizyon anlayışını bundan sonraki şirket politikamızın vazgeçilmez ana maddesi olacağı gibi gelecek yeni kuşakların da aynı özen ve titizlik ile uygulamasını sağlamak şu anki personelimizin ilk görevidir.
Sizlerinde yorum, öneri ve eleştirilerinizle her geçen gün bir öncekinden daha ileriye gitmeye hazırız ve her zamanda hazır olacağız.

We are proud of being a part of production for 30 years.
Customer related have been our first aim since 1986 to have more success and ability. We are going on to servet o you our customers with the latest technology for our production line and also products.
Our aim is also our window to the market, to give more quality service, have more modernized equipment and beter customer relationships.
These ways will be our company’s route fort he future and we will work hard to satisify our customers. These rules are our personal’s first duty.
We are open for your comments, offers and complaints to go one step further. We are ready and will be ready forever.

EKİBİMİZ

+90 224 255 60 35
Kemal Şenkul
Genel Müdür
+90 224 346 05 68
Fatih Şenkul
Makine Mühendisi
+90 224 346 05 68
Şenol Şenkul
Üretim Sorumlusu
+90 224 255 60 35
Mesut Şenkul
Satış Sorumlusu